Copyright 2022 - Kauno „Kristaus misijos“ baptistų bažnyčia

Vaikų vasaros dieninė stovykla „Stebuklų beieškant“


stovykla2012 7x205_1d_pirmadienis_009 stovykla2012 9x205_1d_pirmadienis_080

„Stebuklų beieškant...” – toks buvo šių metų (2012 m.) vasaros krikščioniškos stovyklos pavadinimas, į kurią buvo kviečiami visi 7-12 metų vaikai. Šioje stovykloje dalyvavo 36 vaikai, kurie pagal amžių buvo suskirstyti į du būrius. Tam, kad taptų „pilnateisiai” stovyklautojai, vaikams reikėjo atlikti 3 paprastas užduotis, o jas sėkmingai įvykdžius, stovyklautojo knygelė buvo patvirtinta parašais. Jau pačią pirmą dieną vaikai sužinojo apie Jėzaus padarytą pirmąjį stebuklą Galilėjos Kanoje. Po skanių pietų kiekvienas stovyklautojas pasirinko, kokiame būrelyje norėtų dalyvauti.

stovykla2012 1x205sp_1d_pirmadienis_054 stovykla2012 1x205sp_3d_treciadienis_006

Vieni ėjo į dailės būrelį, kiti į giedojimo, netrūko norinčių išmokti verti karoliukus. Savo jėgas vaikai išbandė ir sportinėse varžybose. Na, ir kokia stovykla be vėliavos ir himno? Vakaronės metu įvyko stovyklos atidarymas ir himno pristatymas. Taip pat vaikų laukė mini vaidinimas, sukėlęs jiems daug gardaus juoko. Būriuose vaikai greitai susidraugavo. Rikiuotėje himnas skambėjo darniai. Kas antrą dieną po Biblijos pamokėlės vaikai ėjo į „Oazės” baseiną maudytis. Vaikų apetitas po maudynių būdavo geras. Po skanių pietų vykdavo olimpiada. Šiemet Dievas palaimino – stovyklautojai galėjo lankyti ir anglų kalbos būrelį. Jį vedė brolis Brian iš Utenos.

stovykla2012 2x205_1d_pirmadienis_183 stovykla2012 3x205_1d2_antradienis_311
stovykla2012 4x205_2d_antradienis_029 stovykla2012 5x205_3d_treciadienis_178

Tam, kad vaikai pasistiprintų po sportinių užduočių, Dievas parūpino vaisių: bananų, obuolių, slyvų. Matėme akivaizdžius Dievo stebuklus. Stovyklavimo dienos buvo saulėtos ir šiltos, tačiau tai netrukdė vaikams pašokinėti ant batuto gerą pusdienį. Jėgos nenusilpo, nes olimpiadoje vyko „karštos grumtynės” už pergalę. Vaikai stengėsi savo būriui laimėti kuo daugiau taškų, kad laimėtų šauniausio būrio vardą. Jų kovos įkarštį Dievas atvėsino skaniais ledais, gaiviais gėrimais. Giedojimo/muzikos būrelio vaikams buvo didžiulis palaiminimas mokytis giesmių rusų, lietuvių ir anglų kalbomis. Sesuo Olga iš Ukrainos mokė vaikus giedoti rusiškai. Daug įspūdžių patyrė vaikai iš kelionės po Rumšiškes. Jie aplankė liaudies buities muziejų. Gidai supažindino vaikus su senolių gyvenimo būdu praeityje. Diena keitė dieną, o Dievas keitė vaikų širdeles. 10 vaikų išpažino priėmę Jėzų į savo širdeles.

stovykla2012 6x205_5d_penktadienis_059 stovykla2012 8x205_5d_penktadienis_004

Sekmadienį vyko stovyklos uždarymo šventė, į kurią rinkosi ne tik stovyklautojai, bet ir jų tėveliai, artimieji. Vaikų darbelių parodėlę – piešiniais, kitais stovyklos metu sukurtais rankdarbiais galėjo pasigėrėti visi atėjusieji. Stovyklos metu išmoktos giesmės darniai skambėjo vaikų lūpomis ne vien lietuvių, bet ir rusų, anglų kalbomis. Tai tikras Dievo stebuklas, kurį akivaizdžiai matė apsilankiusieji stovyklos uždarymo šventėje. Nors buvo išrinktas šauniausias būrys, pas Dievą pralaimėjusių nėra. Laimėjo draugystė, nauji tarpusavio santykiai. Dievas daro stebuklus ne tik stovyklavimo metu. Mokėkime juos pamatyti... 

Iki kitos vasaros.

mokytoja Janina 
2012 m. rugpjūtis

Visus vaikus sekmadieniais 11 val. kviečiame į sekmadieninę vaikų mokyklėlę.
Daugiau informacijos teiraukitės sekmadieninės vaikų mokyklėlės kuratorės Aušros – nurodytais kontaktais, taip pat informaciją galite gauti apsilankę „Kristaus misijos” bažnyčioje. 

------

Daugiau stovyklos nuotraukų rasite Galerijoje”.

 

Vaizdo įrašai

          

Daugiau vaizdo įrašų