Copyright 2022 - Kauno „Kristaus misijos“ baptistų bažnyčia

Vaikų vasaros dieninė stovykla „Taip įvyko ir buvo gerai“


Tokio pobūdžio dieninę vaikų vasaros stovyklą mūsų bažnyčia surengė jau antrą kartą. 2011 m. stovyklos tema - „TAIP ĮVYKO IR BUVO GERAI”. Kas įvyko? Kas buvo gerai? Tai pasaulio sukūrimo istorija. Dievas Kūrėjas sukūrė viską per 6 dienas. Kiekvieną dieną sukurdamas tam tikrus dalykus, Dievas matė, kad tai buvo gerai. Tad buvo pasirinkta tokia stovyklos tema.

Pagal amžių stovyklautojai (2011 metais jų buvo 40) buvo suskirstyti į 3 grupes. Jie turėjo įdomias Biblijos pamokėles, daug sportavo, lankėsi Oazės baseine, zoologijos bei botanikos soduose, valgė „Bernelių užeigos” virtuvėje pagamintus pietus, o taip pat vaikams teko paskanauti ir gyvais vitaminais – Dievo parūpintais vaisiais ir uogomis.

stovykla3 stovykla4

Po pietų vaikai galėjo lankyti įvairius būrelius: dailės, sporto, karoliukų vėrimo, giedojimo...

Dailės būrelyje ruošė darbelius parodėlei, taip pat pakvietimus tėveliams į stovyklos uždarymą. Karoliukų vėrimo būrelyje darė nedideles dovanėles mamytėms (vėrinius, žiedelius...). Giedojimo būrelyje stovyklautojai mokėsi naujų giesmelių, kurias atliko stovyklos uždarymo dieną.

Bene labiausiai vaikams patiko dalyvauti olimpiadoje.

stovykla1 stovykla2

Kiekvienas stovyklautojų būrys kasdien gaudavo po laišką, kuriame buvo užrašyta tos dienos užduotis, ją atlikdavo iki vakaro, o vakaronės metu atlikta užduotis buvo vertinama taškais. Stovyklos paskutiniąją dieną buvo išrinktas šauniausias būrys, kuriam atiteko didysis prizas. Pas Dievą laimi draugystė ir meilė, todėl šauniausias būrys savo prizu dalinosi ir su kitais būriais.

Stovyklos uždarymo dieną vaikų darbeliai puikavosi parodėlėje ir džiugino vaikų ir tėvelių akis bei širdis. Pakiliai ir džiaugsmingai praėjo stovyklos uždarymo šventė. Salė buvo pilna tėvelių ir stovyklautojų. Stovyklos metu matėme kaip Dievas dirba savo darbą, kaip jis veikia kiekvieno iš mūsų ir vaikų širdyse. Maždaug pusė stovykloje dalyvavusių vaikų atvėrė savo širdeles Jėzui Kristui.

Kiekviena stovyklos diena prasidėdavo ir buvo užbaigiama stovyklos himnu. Viskam yra pradžia, bet yra ir pabaiga. Truputį liūdna išsiskirti, bet žinome, kad ateis ir vėl kita vasara...

Savo mintimis dalinosi trečio būrio vadovė Janina

------

Daugiau stovyklos nuotraukų rasite "Galerijoje".

 

Vaizdo įrašai

          

Daugiau vaizdo įrašų